Tagastamisõigus

E-poest ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14–päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

  1. Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist e-posti aadressil info@aksessuaarid.ee. Toode tuleb tagastada viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil teatasite meile oma tagastamise soovist.
  2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Tagastamisõiguse kasutamiseks tuleb tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui kaup on määrdunud või rikutud, siis raha ei tagastata.
  3. Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
  4. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendi arveldusarvele koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba transpordikulud.
  5. Võimalike pretensioonide korral palume saata e-mail aadressile info@aksessuaarid.ee. Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt, milles pretensioon seisneb. Kindlasti lisage ka oma kontaktandmed. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 15 päeva jooksul.