Privaatsuspoliitika

Fabinate OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist www.aksessuaarid.ee veebikaubamajas.

Isikuandmete kogumine

Aksessuaaride veebipood kogub isikuandmeid e-poe kaudu toodete pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress.

Aksessuaaride veebipood kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on e-poe külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted meie veebilehel. Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente meie parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada kliendisuhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.

Turvalisus

E-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Külastaja brauserist kaupleja serverisse edastatud andmed on krüpteeritud SSL turvasertifikaadiga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Fabinate OÜ jätab endale õiguse Aksessuaaride e-poe privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente. Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil info@aksessuaarid.ee.