Kuidas osta?

  1. Tellimiseks leidke e-poest sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks vajutage veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.
  2. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu või muutes toodete arvu +/- nuppudest. Tooteid saate ostukorvist eemaldada, kui vajutada samal real asuvale ristile.
  3. Enne tellimuse esitamist, on Klient kohustatud üle kontrollima ostukorvi sisu. Ostukorvi lehel on paremal kuvatud kokkuvõte tellimusest, kus on näha ostukorvi summad, transpordi maksumus ning summa, mis on vaja tasuda.
  4. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „Maksma“. Sisestage oma eesnimi, perekonnanimi, telefon ja e-posti aadress. Soovi korral lisage ettevõtte nimi ning tellimuse lisainfo. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine.
  5. Valige sobiv pakiautomaat ning makseviis. Enne lõplikku tellimuse esitamist on Klient kohustatud läbi lugema ja nõustuma e-poe tingimustega. Esitage tellimus ja tasuge tellimuse eest pangalingiga (SEB, Swedbank, Luminor).
  6. Tooted postitame Kliendile pärast arve tasumist ehk kui tellimuse kogusumma on laekunud Fabinate OÜ arvelduskontole. Arve koopia saadetakse Teie e-posti aadressile. Toodete tarneaeg on enamasti 2-5 tööpäeva.